Profesjonalny MLM

 

Praca w MLM nie jest prostą, mimo, że w samej istocie to prosty biznes. Lecz tworzenie  stabilnych struktur jest mozliwe tylko poprzez tworzenie stabilnych więzi ze sponsorem  lub grupą.

mlm

mlm - styl życia

MLM  łączy ludzi

MLM to styl życia

MLM to pasja

MLM to wolność czasowa i finansowa

MLM daje możliwości. Etat nie daje mozliwości

Ktoś kto proponuje osobie na etacie pracę w MLM proponuje wolność, bo etat to niewolnictwo w sensie:

-musimy być w określonym miejscu codziennie

-musimy wstawać rano do pracy

-musimy mieć ograniczone zarobki, czyli zawsze dostajemy określoną kwotę

ZUS wydał nielegalnie pieniądzeZUS nie ma pieniędzyOdzyskaj pieniądze z funduszy inwestycyjnych

Ludzie pracujący na etacie pracują kiedy im każą, zarabiają określone sumy i muszą znajdować się w określonej lokalizacji.

W MLM masz możliwość osiągnięcia sukcesu i stworzyć sobie

pasywne źródło dochodu

 Tu polecam sposób na oszczędzanie pieniędzy czy też budowanie rezerwy finansowej dzięki temu nie jesteśmy zależni od państwa i państwowego systemu emerytalnegoNajlepszy sposób na oszczędzanie  

Aby pracować jako profesjonalista w MLM musimy nauczyć się pracować jak profesjonalista.

Aby się tego nauczyć należy mieć profesjonalnych nauczycieli, którzy swoją historią pokazują efektywne działanie i praktyczne tej wiedzy, która nam mogą przekazać.

Uczmy się od najlepszych, od osób które mają największe struktury MLM, wykształciły najwięcej ludzi w MLM.

Współpracowały z największymi gwiazdami na świecie jeśli chodzi o rozwój osobisty.

Aby poznać te wszystkie strategi i informacje musimy sięgnąć do sposobu myślenia i strategi rozwoju osobistego osób, których  szkolenia kilku godzinne są warte więcej niż średnia krajowa w Polsce.

Poznanie osób, które odniosły sukces pozwoli nam poznać najlepszą, najskuteczniejszą  i najprostszą drogę do osiągnięcia podobnego sukcesu.

Wiele osób, które są "gwiazdami" i wybitnymi osobami, na których wzorują się miliony osób szukających swojej drogi do celu, do realizacji marzeń zapisało swoje myśli i szkolenia w książkach,

Pozwalają nam znaleźć nam odpowiedni kierunek naszych działań  i aby nasze codzienne życie  nie było jak dryfujący statek, tylko jak ten , który z całą pewnością i zdecydowaniem płynie prosto do celu najkrótszą i najlepszą drogą.

Więcej o MLMPolecam tę firmę MLM- kliknij aby przejść na stronę

Poniżej prezentacja nt. pracy w mlm pani Krystyna Jarczewskiej

w 7 min. 47 sek.  mówi o pozycjach książkowych , które są warte uwagi.

Polecają je najwięksi liderzy MLM,

 

 

Profesjonalista w MLM

 

1. Eric Worre - bądź PRO

eric worre

Eric worre - bądź PRO

Zamówienie książki Erica Worre - Bądź PRO

Eric Worre

Najbardziej skuteczny networker wszechczasów

 

Eric Worre (USA) – wyszkolił w ciągu ponad 25 lat ponad 500 tys. profesjonalnych networkerów z ponad 60 krajów. Obecnie podróżuje po świecie jako trener. Podczas Lyoness Sensation 2015 w Las Vegas, będzie głównym prelegentem.


Wywiad z Eric Worre

Andre Blanchard - Twoja niezależność finansowa

twoja_niezależnośćZakup książki Andre Blancharda - Twoja wolność finansowa

 

 

 

 

 

 

Dzięki tej książce odkryjesz podstawy zawodu kreatora sieci. Dowiesz sie 
jak rozwinąć mentalność przedsiębiorcy, 
jak ważne jest stworzenie sobie dźwigni finansowej, 
o magii pracy w niepełnym wymiarze godzin, 
że działalność gospodarcza w domu oznacza ulgi podatkowe

 

 

Wspaniała najnowsza książka, naszego mentora, legendy biznesu MLM, Andre Blancharda.
Andre Blanchard jest samoukiem. Po ukończeniu zaledwie siedmiu klas szkoły zaczął uczęszczać na kurs w École d’arts… et métiers w celu przyuczenia się do zawodu elektryka. Pewna niewielka zmiana w jego karierze sprawiła, że zaczął pracować w przemyśle spożywczym. Dopiero w wieku 24 lat, w styczniu 1967 roku, dowiedział się o marketingu relacji. Dostrzegłszy olbrzymi potencjał tej rewolucyjnej metody dystrybucji, zdecydował, po pięciu miesiącach pracy, wspólnie ze swoją małżonką, która spodziewała się wtedy narodzin drugiej córki, że oboje porzucą swoje stanowiska i uczynią z niej swój sposób na zarabianie. Od 20 stycznia 1967 roku udało mu się rozwinąć, wraz z kilkoma liderami, organizację zrzeszającą setki tysięcy osób w ponad 26 krajach.
Jest jedyną osobą w tej branży w Quebecu, której udało się wraz z zespołem zorganizować dwa wielkie spotkania w słynnym Forum de Montréal (siedziba ekipy hokejowej Les Canadiens de Montréal), na których zgromadził za każdym razem blisko 18 000 osób. Zorganizował również kilka zebrań w Salle Wilfrid – Pelletier na Place des Arts.
Zainaugurował Centre des Congres w Montrealu, gromadząc 5 000 członków swojej organizacji. Dodatkowo wśród przemawiających osób byli uznani autorzy tacy jak: Norman Vincent Peale, David Schwartz, Og Mandino, Marabel Morgan, Zig Ziglar, Denis Waitley, Robert H. Schuller, Gordie Howe, Martin Gray, Pat Boone, Jim Irwin, Jean – Marc Chaput i wielu innych. Podczas tych wielkich spotkań na scenie wystąpiło dla organizacji wiele gwiazd: Céline Dion, René i Nathalie Simard, Michel Louvain, Paolo Noël, Serge Laprade, Monique Saintonge, Danielle Dorice i inni.
Będąc nadal aktywnym w tej niemającej sobie równych branży, która przyniosła mu wolność pod względem czasu i pieniędzy, jest jak najbardziej odpowiednią osobą, aby pomóc komukolwiek, kto chce podjąć świadomą i roztropną decyzję w budowaniu WŁASNEJ wolności finansowej. Po przeczytaniu streszczenia jego doświadczeń i przemyśleń, zmieni się sposób, w jaki postrzegasz swoją przyszłość.
Niniejsza wersja książki powstała podczas 26-dniowej podróży po Chinach, Wietnamie i Kambodży, we wrześniu 2013 roku, z okazji 50tej rocznicy jego ślubu. Nic nie dzieje się przez przypadek. Obowiązkiem każdego jest dbanie o swój los, uszanowanie swoich decyzji życiowych, ustalanie sobie celów, dążenie do nich z zapałem, pasją i wytrwałością. Zawsze to powtarza: nic nie dzieje się przez przypadek! Jego mottem życiowym od zawsze było: „żyj i daj żyć”.

Robert Kiyosaki - Biznes 21 wieku

 

biznes_21_wieku

 

Zamówienie książki

 

 

 

W książce jest zawarta wiedza na temat pracy w MLM.

Bardzo polecam. Rady człowieka, który zarobił tylko dzięki swojej pracy miliony i dzieli się wiedzą z każdym z nas. Książka napisana prostym językiem - sama się czyta. Nie mogłam się oderwać, przeczytałam za 1 razem.

 

 

Jeśli Twoją pasją jest przewodzenie poprzez nauczanie, wpływanie na innych i inspirowanie ludzi do odkrywania świata obfitości finansowej bez konieczności pokonywania konkurentów, marketing sieciowy może być właściwym zajęciem dla Ciebie.

 

 

 

Czy niepokoi Cię korupcja w świecie korporacji i międzynarodowych banków? Czy złości Cię to, że rząd robi zbyt wiele złego i za mało dobrego?

A może jesteś zły na samego siebie, że wcześniej nie zająłeś się własnymi finansami? Cóż, życie nie jest łatwe. Pytanie brzmi: co masz zamiar z tym zrobić?

Narzekanie na stan gospodarki i zrzucanie winy na innych nie zapewni Ci lepszej przyszłości finansowej – jeśli chcesz być bogaty, musisz sam o to zadbać. Musisz wziąć przyszłość w swoje ręce i zatroszczyć się o własne źródło utrzymania – i to już dziś!

Potrzebujesz własnego biznesu. Dla większości ludzi to mogą być trudne czasy, ale przed wieloma przedsiębiorcami właśnie teraz otwierają się wspaniałe możliwości. To jest odpowiedni czas na zakładanie własnej firmy. Nigdy nie było na to lepszego momentu!

Biznes XXI wieku to kluczowa książka, która pomoże Ci rozpocząć biznes w marketingu sieciowym. Dzięki niej Twój proces stawania się przedsiębiorcą będzie o wiele mniej bolesny niż w tradycyjnym biznesie. Poznaj i zastosuj praktyczne rady doświadczonego biznesmena i inwestora.

 

Dale Carnegie - Jak zdobywać przyjaciół i zjednywać sobie ludzi

jak_zdobyc_przyjaciolJak zdobywać przyjaciół i zjednywać sobie ludzi

 

 

 

 

 

 

Sekretem sukcesu tej książki jest jej prostota. A jak wiadomo najtrudniej pisać najprościej. Każda rada w niej zawarta wydaje się oczywista. Człowiecza mądrość tkwi w podświadomości. Sztuką jest jej wydobycie i zastosowanie w działaniu. Niewielu to potrafi. Carnegie tak. Po mistrzowsku. Jak zdobyć przyjaciół... ułatwia swobodne poruszanie się w biznesie. Przydaje się znakomicie w życiu rodzinnym i towarzyskim.

 

 

 

Randy Gage - Dlaczego jesteś biedny, głupi i chory ?

dlaczego_jestes_glupiZamówienie książki lub ebooka

 

 

 

 

 

Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny?

Skąd pomysł na taki tytuł? Wzbudził on sporo kontrowersji. Ale nie my go wymyśliliśmy!

No więc... dlaczego jesteś głupi, chory i biedny?

Kto śmie zarzucać mi głupotę, biedę i chorobę? Głupi nie jestem. Może i mam parę kilo nadwagi, ale to jeszcze nie choroba! A bieda? Mam dom (i kredyt), mam superfurę (jeszcze 3 lata będę ją spłacać) i stać mnie na fajne wakacje raz w roku. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Ja i żona dobrze zarabiamy. Nie jestem biedny. Biedni to są ci, co żebrzą pod monopolowym. Ja nie.

Czytając książkę Randy'ego – nawet nie spostrzeżesz się, że od początku pisze o Tobie. O wirusach myślowych, które infekują niemal każdego. Ile trzeba mieć przebiegłości, żeby je rozpoznać i przegonić z własnego umysłu. To wirusy, które przedkładają chwilową wygodę nad lepsze jutro. Te wirusy wplątują Cię w spiralę długów. To one zachęcają Cię do pozostania przed TV z batonikiem w ręku, zamiast pogrania z dziećmi w piłkę. I to wreszcie one sprowadzają na Ciebie wszelkie niebezpieczeństwa, nawet te, na które pozornie nie masz wpływu.

Jeśli:

 • wydaje Ci się, że ta książka nie jest dla Ciebie – to czym prędzej pobierz darmowy fragment i zmień to przekonanie;
 • myślisz, że jakiś łysy Randy nie może Cię niczego nauczyć – bądź przekorny i udowodnij sobie, że się SAM przekonasz na własnej skórze;
 • jesteś przekonany, że nie masz wpływu na niektóre sytuacje (utrata pracy, choroba, brak pieniędzy) – to zanim się na mnie obrazisz – przeczytaj tę książkę.
 1. Co wspólnego mają ze sobą poniższe stwierdzenia?

  „Czy zauważyłeś, że jak tylko zapalasz papierosa, nadjeżdża twój autobus?”
  „Wiem, że wszystkie grzechy są mi wybaczone, choć na to nie zasługuję, ponieważ Jezus oddał za nie życie, umierając na krzyżu”
  „Kiedy byłem mały, ojciec porzucił nas i od tamtego czasu mam problemy z przyjmowaniem miłości i czułości ze strony innych”
  „Zacząłem już lepiej zarabiać w nowej pracy, kiedy ta wredna suka zabrała mi całą wypłatę na poczet zaległych alimentów”
  „Przeżyłam gwałt, dlatego czuję się nieswojo w obecności mężczyzn i za każdym razem kiedy próbuję się do nich zbliżyć, przed moimi oczami staje tamto traumatyczne wydarzenie”
  „Chciałbym dostać tę pracę, ale jak tylko ktoś zobaczy w papierach, że byłem karany, będą się bali mnie zatrudnić”
  „Interesuje mnie rozwój osobisty i chętnie wzięłabym udział w tym szkoleniu. Mąż jest jednak innego zdania i nie podoba mu się mój pomysł”
  „Chciałbym założyć własną firmę, ale moja żona sprzeciwia się temu. Chyba będę musiał dalej się męczyć w tej nudnej robocie”

  Łączą je cechy charakteru wypowiadających je osób. Treść jest różna, różni są autorzy, lecz każdy z nich reprezentuje pewien typ psychologiczny, tzn. osobę o małym poczuciu własnej wartości i negatywnych oczekiwaniach w stosunku do życia.

  Najsilniej łączy je kurczowe trzymanie się wizerunku siebie jako ofiary oraz dumne obnoszenie się z tym. Ludzie ci opowiadają innym o wszelkich niepowodzeniach, tragediach i katastrofach, jakie im się w życiu przytrafiły. Osoby te są ochotnikami, a nie ofiarami. Dokonały (podświadomego) wyboru, aby pozostać ofiarą.

  Nie można iść naprzód, kiedy ma się wewnętrzne poczucie bycia pionkiem życiowym. Jeśli postrzegasz samego siebie jako ofiarę, sprawiasz, że ludzie wokół ciebie zaczynają widzieć cię w identyczny sposób. Tworzysz samosprawdzającą się przepowiednię. Czyniąc to, odpychasz od siebie miłość, odkładasz na później bycie szczęśliwym, zwiększasz prawdopodobieństwo wystąpienia chorób i kontuzji oraz uniemożliwiasz samemu sobie odniesienie sukcesu na polu finansowym bądź zawodowym. Twoja wzruszająca historyjka tak bardzo przekonuje innych, że zmuszony jesteś w kółko odgrywać znany scenariusz.

  fragment książki "Dlaczego jesteś głupi, chory i biedny..."

Randy Gage - MLM w Działaniu

randy_gage_mlm_w_dzialaniuZamówienie książki

 

 

 

 

 

 

Najlepsze praktyki marketingu sieciowego


Multi Level Marketing w działaniu. Najlepsze praktyki marketingu sieciowego to wspaniały poradnik zarówno dla nowicjuszy w branży, którzy mają nadzieję na zbudowanie dochodowego biznesu, jak i dla doświadczonych networkerów, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności i osiągnąć spektakularny sukces! Książka Gage’a to dostosowany do realnych reguł system, z którego korzystał autor, tworząc ogromną, ogólnoświatową sieć dystrybutorów, która przynosi do dziś miliardy dolarów jemu i jego zespołowi.

Wybrane opinie o książce:
Randy Gage to jeden z nielicznych mistrzów budowania trwałych organizacji marketingowych. Ten prosty, lecz niezwykle znaczący poradnik pokaże ci sposoby i poda powody budowania twojej osobistej niezależności finansowej z honorem i uczciwością.
Richard Brooke, Przewodniczący i Prezes Oxyfresh Worldwide Inc.

To obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą odnieść sukces w marketingu sieciowym. Polecamy ją wszystkim w naszym zespole. Nikt, tak jak Randy Gage, nie trzyma się własnych reguł.
Julie Mirr i dr Tim Berry, Diamentowi Dyrektorzy Agel Enterprises

Randy GAGE - Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie

 

 

 

raNDY_GAGE_RYZYKOWNIE

 

Randy Gage - ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie Randy Gage

Podobno statystyczny OBYWATEL ŚWIATA spędza przed szklanym ekranem od 5 do 6 godzin dziennie. Od pewnego czasu nie jestem statystycznym OBYWATELEM ŚWIATA, zajmuję się marketingiem w Złotych Myślach, pierwszym i największym wydawnictwie elektronicznym w Polsce. Czytam książki, setki stron, a może tysiące, a szklany ekran dla mnie nie istnieje…

Po co Ci to mówię? Faktycznie, nie ma nic ciekawego w moich zwierzeniach. Wiem, że nie interesuje Cię też, ile liter, słów i stron czytam na minutę. Więc jeszcze raz: dlaczego Ci to mówię? Ponieważ dziś na moment przekroczyłam średnie standardy OBYWATELA ŚWIATA i patrzyłam w szklany ekran 12 godzin.

I wiesz co?

Jest z nim podobnie jak ze szklaną kulą – nie liczy się, ile się w niego wpatrujesz, ważne, co dostrzeżesz.
Co zobaczyłam ja? Widziałam chaos. Widziałam, jak ludzką siłę roboczą zastępują małpy, a klonowanie w Ryzykownie znaczy dziś bezpieczniebardzo szybkim tempie staje się akceptowalną rutyną. Widziałam, jak upadają gospodarki. Potężne i dobrze znane firmy znikną z rynku jak zdmuchnięte wiatrem płomienie. Jedyne co po nich pozostaje to duszący zapach popiołów. Technologia eliminuje tysiące miejsc pracy. W mojej wizji doszło nawet do świętokradztwa - tradycyjne leki „wyszły z mody”, zapanował szał na hamburgery z tofu!

To nie był upojny wieczór z MATRIX-em ani Equlibrium, to nie była ekranizacja Orwella, to nie była kolejna wizja apokalipsy. To wszystko i jeszcze więcej zobaczyłam w szklanym ekeranie nowego prototypu okularów – google glasses. Wszystko, co widziałam, już się dzieje. Wszystko, co dostrzegłam, można samemu znaleźć w wyszukiwarce, a niedługo będzie można oglądać w ekranie mobilnych okularów, na własnym nosie, 24 godziny na dobę.

Wystarczy, że powiesz dwa magiczne słowa: "gogle + x", a najpotężniejsza machina informacji, wyszukiwarka Google, przedstawi Ci wszystkie najlepsze wyniki. Możesz widzieć, słyszeć i przyswajać setki tysięcy informacji dzięki małemu gadżetowi na swoim nosie. Wiesz, co mówił Pan Hilary, nosząc swoje okulary? Gdzie są moje… No tak, i musiał znaleźć je sam. Ja byłam w lepszej sytuacji: wypowiedziałam tylko magiczne „google Randy Gage” i stało się… Nic nie było od tej pory takie samo.

Ale może od samego początku

Czy wiesz, kim jest Randy Gage, którego postanowiłam wygooglować jako swoją pierwszą rzecz na własnym nosie?

Nieznany jeszcze w naszym kraju Randy Gage jest wyjątkowo skutecznym trenerem Randy Gagebiznesu, specjalistą od rozwoju osobistego, mówcą, nauczycielem życia, blogerem oraz autorem serii filmów pt. „Prosperity TV”, dostępnej w Youtube.com.

Randy’ego odkryłam „w sieci”. Podczas swego wieloletniego pobytu w USA poddałam się serii sesji coachingowych. Przeszukiwałam półki księgarni oraz internet w poszukiwaniu inspirujących materiałów oraz skutecznych fachowców z tej branży. Randy Gage od samego początku przyciągnął moją uwagę profesjonalizmem, treściwością i dosadnością wypowiedzi, a także poczuciem humoru – jednym słowem tym wszystkim, co ogólnie określamy jako charyzmę i „pozytywne wibracje”.

Randy pochodzi ze stanu Wisconsin. Wychowywał się bez ojca, którego nigdy nie poznał. Swoje dzieciństwo określa jako smutne, a młodość jako niezwykle burzliwą. W wieku 16 lat był młodocianym przestępcą, alkoholikiem i narkomanem. Został aresztowany i osadzony w więzieniu za napad z bronią.

W późniejszych latach przeprowadził się do Miami, będącego wówczas epicentrum narkotykowego biznesu. Otwierał biznes za biznesem, ciągle popadając w długi. Zwrotnymi wydarzeniami w jego życiu były: konfiskata i licytacja jego firmy przez urząd skarbowy oraz napad, w wyniku którego doznał poważnych obrażeń i otarł się o śmierć.

Zaczął poszukiwać logicznego wytłumaczenia swoich niepowodzeń i w ten sposób wkroczył na ścieżkę wiodącą do osobistego sukcesu. Zbudował pokaźną fortunę dającą mu obecnie całkowitą niezależność osobistą. To, kim jest dzisiaj, zawdzięcza wieloletniej pracy nad zmianą własnej mentalności i nawyków, która polegała między innymi na przekroczeniu wpojonych mu do dzieciństwa ograniczeń. Jest człowiekiem, który osiągnął imponujący poziom osobistego rozwoju i tym dzieli się z czytelnikami w swoich znakomitych książkach.”

"Randy stał się inspiracją dla setek tysięcy osób na całym świecie. Szczególnie popularny jest w krajach byłego bloku komunistycznego, gdzie pomimo dynamicznego rozwoju gospodarczego wciąż dominuje myślenie w kategoriach braku i ograniczeń, które zagradzają drogę do szczęśliwego i spełnionego życia. Jego seminaria są tam wielkim wydarzeniem, na które uczestnicy przybywają z wielkim entuzjazmem” - Anna Winiarczyk tłumaczy książki Randy'ego Gage'a „Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie. Reguły się zmieniły”.

A propos "Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie" - zrządzeniem losu prototyp okularów dostałam do zabawy od znajomego w trakcie lektury właśnie tej epokowej książki, która nie mogła trafić do mnie w lepszym momencie. Dziś wiem, że Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie. Wiem, że reguły się zmieniły. A wszystko to dzięki splotowi dwóch błahych, zdawać by się mogło, wydarzeń: lektury kolejnej wydawanej przez nas książki i testowania nowego mobilnego produktu Google.

Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznieCo mają wspólnego okulary Google'a i nowa książka Randy'ego Gage'a „Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie. Reguły się zmieniły"? Na pewno oba są w 100% na czasie, na pewno oba dedykowane są wszystkim OBYWATELOM ŚWIATA i na pewno oba stanowią esencję naszej epoki, określanej dziś przez naukowców mianem późnej lub płynnej nowoczesności. Więcej o tej esencji trochę przeczytasz w Google, a więcej dowiesz się w nowej książce Randy'ego „Ryzykownie znaczy dziś bezpiecznie. Reguły się zmieniły”!

Zrządzenie losu sprawiło, że przestałam czuć się bezpiecznie jako jedna z pierwszych w Polsce i zrozumiałam, że słowa Epikura – wszystko płynie i nic nie pozostaje takie samo, wypowiedziane ponad 2000 lat temu, są dziś bardziej aktualne niż autorowi mogło się choćby wówczas śnić. Ja jednak śnić nie musiałam.

George Zalucki - Gwiazda MLM

George Zalucki

"Wygrywają ci, którzy są najbardziej wytrwali i zachowują pogodę ducha!"

George Zalucki

 

GEORGE ZALUCKI jest Starszym Wiceprezesem Firmy ACN oraz Członkiem Klubu Mistrzów.

ACN jest największym na świecie bezpośrednim sprzedawcą usług telekomunikacyjnych i innych usług niezbędnych w gospodarstwie domowym.

 

George Zalucki prowadził działalność w marketingu sieciowym, aż dzięki firmie ACN odnalazł to, czego szukał – sposób na zapewnienie sobie i swojej rodzinie stabilności finansowej.

Pomimo, iż wcześniej także odnosił sukcesy w branży marketingu sieciowego, chciał znaleźć firmę, która działa na uczciwych zasadach i oferuje długoterminowe zyski. Ponieważ czynniki te stanowią integralną część zasad firmy, uznał, iż jest to wspaniała szansa dla niego oraz dla wszystkich innych, którzy chcą zainwestować swój czas i wysiłki w coś wartościowego. ACN idealnie pasowało do jego zaangażowania, wartości etycznych oraz wytrwałości.

George Zalucki wierzy, że kluczem w wykorzystaniu szansy w marketingu sieciowym jest nastawienie samych Przedstawicieli.
Nowy Przedstawiciel musi zrozumieć, że sposób, w jaki postrzega szansę firmy, będzie rzutował na jego sposób działania. Jeżeli uznajecie ją za małą szansę, niewiele uzyskacie. Jeżeli myślicie, że jest to coś ważnego, będziecie wkładać w to wiele wysiłku i osiągniecie sukces.”
W marketingu sieciowym chodzi o wspólne działanie, dlatego zdolności Georgea Zaluckiego przełożyły się na jego sukces. Jest on jednym z najbardziej znanych i szanowanych liderów i radzi innym, aby zawsze dawali dobry przykład:

Dawanie przykładu jest bardzo ważne, jeżeli chcecie pozyskać więcej ludzi do swojej organizacji. Aby być przywódcą, musicie znaleźć ludzi, którzy zechcą za Wami podążać. Musicie robić to, co chcecie, aby także inni robili.”

Aby być dobrym liderem, osiągnąć sukces i być przykładem do naśladowania należy posiadać „osobistą integralność, niczym niezmąconą wiarę w siebie i w firmę oraz chęć do pracy”. Kluczem do sukcesu jest znajdowanie tych cech także w innych ludziach: „Wspierajcie tych, którzy są mocno zaangażowani w działalność, bez względu na jakim poziomie struktury się znajdują, dzięki nim organizacja będzie się rozwijać.”

George Zalucki bardzo lubi prostotę idei firmy i radzi innym, aby także nie komplikowali spraw. Osiągnął sukces „po prostu robiąc to, za co był nagradzany według Planu Wynagrodzeń” i to zaprowadziło go w dobrym kierunku. „Kiedy droga do sukcesu jest prosta, nie szukajcie skrótów – postępujcie zgodnie z systemem, a takie działanie się opłaci!”

Nauka inteligencji finansowe

W 2014 r. powstała polska gra edukacyjno - biznesowa, która uczy nas  inteligencji finansowej:

Klikając w poniższy przycisk dowiemy się więcej na temat tej gry

Eurocash