Inwestycje najbezpieczniejsze na świecie,

bezpieczniejsze od banków.

W Polsce obecnie obecnie oferowane są produkty, które są łamaniem prawa konsumentów np polisy inwestycyjne. Te produkty ani nie dają nam bezpieczeństwa ani też często żadnego zysku. Nie opłacając składek przez 10 lat firma zabierze nam nawet 100%. Pomagam w odzyskiwaniu takich środków. Sam fakt tego,że te polisy inwestycyjne w zasadzie nie dają nam nic ,bo możemy stracić własne oszczędności w jednej chwili. Tu o tym oszustwie na polisach – link
Warto się zastanowić w co chcemy inwestować naszą przyszłość.
Ja polecam  dwa najbezpieczniejsze produkty na świecie , w które inwestując nie ryzykujemy utraty naszego majątku lecz w najbezpieczniejszy na świecie sposób go pomnażamy
Jestem współpracownikiem takich firm jak Treeneo oraz Auvesta, czyli bezkonkurencyjne firmy w Europie jeśli chodzi o handel metalami szlachetnymi i gruntami.
Treeneo umożliwia posiadanie działki około  30 ar już od 300 zł miesięcznie bez zdolności kredytowej i odsetek!.

Aby bezpiecznie oszczędzać i spać spokojnie, czyli nie ryzykować utratą naszego majątku należy inwestować w ziemię lub metale szlachetne.
Tylko te produkty nie straciły na wartości od 6000 lat. Są one bezpieczniejsze niż trzymanie majątku w banku, bo banki upadają coraz częściej ( Cypr,Grecja,Niemcy ).
Dodam tutaj, że trzymając pieniądze np. na lokacie terminowej rocznej 3% tracimy rocznie ok 1% , gdyż inflacja obecnie  jest wyższa od naszego zysku z lokaty. Ochronę przed inflacją dają metale szlachetne i grunty, bo jak już pisałem te produkty rosną od zawsze, nie można kontrolować np. wydobycia metali szlachetnych i nie można zwiększyć ilości ziemi na świecie, gdyż jej ilość jest ograniczona.
Uważam , że grunty są idealna parą dla metali szlachetnym, ponieważ się uzupełniają w kwestii stabilności i płynności, gdyż mają grunt czasem potrzeba czasu aby znaleźć kupca na niego, a metale szlachetne sprzedajemy kiedy chcemy, więcej o metalach szlachetnych na stronie golden-line.com.pl. Tak samo stabilność: Metale szlachetne czasem potrzebują czasem więcej czasu abyśmy mieli zysk niż grunty.
Więcej o inwestycji w metale szlachetne na http://totalfreedom.pl/metaleszlachetne.html
Grunty stabilnie rosną, bo są są całkowicie naturalnie ograniczone, a metale szlachetne również, lecz czasem odkrycia nowych złóż przedłużają nasze czekanie na zysk.

Najbezpieczniejsze inwestycje świata

Najlepsze inwestycje na świecie

Tu wykres wzrostu cen gruntów inwestycyjnych i niski wzrost wartości gruntów rolnych:

Inwestować w grunty możemy już od 300 zł miesięcznie
Więcej o gruntach na http://totalfreedom.pl/bezpieczenstwo.html

oraz na Inwestycje-grunty.pl

SEKRET PRZYCIĄGANIA PIENIĘDZY

Jeśli chcieli by państwo zakupić grunty lub metale szlachetne to zapraszam do kontaktu.

Aby otrzymywać informacje na temat najbezpieczniejszych inwestycji i najbezpieczniejszego pomnażania pieniędzy bez ryzykowania swoim majątkiem to zapraszam do zapisania swojego emaila poniżejImię i Nazwisko:
Email: