Baw się i ucz

Pierwsza, całkowicie polska gra planszowa, która

przez zabawę uczy przedsiębiorczości oraz

pozytywnych nawyków finansowych

Gra EUROCASH została opracowana przez zespół blisko 100 ludzi, którzy łącznie przez 18 miesięcy pracowali z autorami nad jej stworzeniem. Bardzo ważnym elementem tej pracy było przygotowanie gry pod kątem kształtowania inteligencji emocjonalnej i umiejętności komunikacji interpersonalnej, które w biznesie mają bardzo duże znaczenie.

Badania przeprowadzone przez McKenzie Global Institute, jedną z najbardziej renomowanych firm konsultingowych na świecie, dowiodły, iż wszystkie decyzje o zakupie danego produktu czy usługi podejmowane są w 100% na bazie emocji! Dlatego też, inteligencja emocjonalna w odniesieniu do pieniędzy ma największe znaczenie i tym samym im jest lepiej rozwinięta, tym lepsze decyzje finansowe jesteśmy w stanie podejmować.

Gra EUROCASH powstała po to, aby pokazać, jak tego dokonać w taki sposób, jak robią to Ci, którzy już to osiągnęli!

Zacznij rozwijać swoją

 

inteligencję finansową

 

Pierwszy krok do wolności finansowej to wzięcie odpowiedzialności za siebie i otaczającą nas rzeczywistość. Jeśli my dzisiaj, tutaj i teraz nie zdecydujemy się na wprowadzenie zmian, to kto to zrobi? Nikt!

Edukacja jest kluczem do wszelkiego postępu i tak jak w XX w. ludzkości udało się prawie całkowicie wyeliminować nieumiejętność czytania i pisania w krajach rozwiniętych, tak w XXI w. dzięki edukacji finansowej możemy wyeliminować nieumiejętność zarządzania i pomnażania własnego majątku, tak aby zapewnić sobie wolność i bezpieczeństwo finansowe.

Życie to gra - lecz lepiej najpierw nauczyć się w nie grać wirtualnie 🙂

Zmieniły się czasy, zmieniły się zasady, muszą zmienić się nasze schematy działania, przekonania i umiejętności finansowe. Od niedawna żyjemy przecież w epoce informacyjnej, a ta jest bardzo różna od epoki przemysłowej, w której stara dobra rada: ucz się dobrze i znajdź stałą, dobrze płatną pracę, nie jest już aktualna.

OTO WYPOWIEDŹ AUTORA GRY - BARTOSZA WILCZKA

Autor

 w 2007 roku wróciłem po 4 latach emigracji z Wielkiej Brytanii, właśnie dlatego, że po prostu zatęskniłem za naszym krajem, miejscem, gdzie jestem u siebie, gdzie czuję się komfortowo, gdzie mam przyjaciół i rodzinę. Życie w Londynie czasem było łatwe, czasem bardzo trudne, ale wracając do Polski, miałem jednego pod dostatkiem – pieniędzy. Zacząłem zadawać sobie pytanie – dlaczego oni mają tyle pieniędzy, a my, Polacy, nie?

Zdecydowałem, że po powrocie nad Wisłę znajdę odpowiedź na to pytanie i zacznę działać. Dzisiaj już wiem i chcę tą odpowiedzią podzielić się z każdym, kto zechce słuchać, kto zechce zmienić swoje życie, kto chce wpłynąć na to, aby sytuacja ekonomiczna naszego kraju poprawiała się ze zdwojoną siłą – paradoksalne jest to, że wystarczy zrobić coś bardzo, bardzo egoistycznego i podjąć działania, aby poprawić poziom finansowy swój i swojej rodziny. Jeśli dostateczna liczba ludzi podejmie takie działania, to na efekt społeczny nie trzeba będzie długo czekać. Taka jest moja misja, taka jest misja całego zespołu EUROCASH, do bólu.

Gala inauguracyjna

 

Jak grać w grę Eurocash