Nasza misja

Firma zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem programów, których celem ma być przyjazne, proste i tanie zarządzanie kosztami jakie wiążą się z naszym codziennym utrzymaniem, utrzymaniem naszych rodzin, mieszkań i domów.
Synergy4Home Sp. z o.o. jest częścią Energy Supplier No1. - grupy kapitałowej, która pozyskała już 300.000 Klientów w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Nasz MLM, jako pierwszy w Europie, oferuje możliwość sprzedaży energii elektrycznej i wielu innych usług.

Zarejestruj się w Synergy4Home
Naszą misją jest tworzenie nowoczesnego i profesjonalnego środowiska współpracy, w którym niezależne i przedsiębiorcze osoby mogą budować swoją finansową przyszłość. Pomagamy innym oszczędzać i zarabiać na usługach i produktach codziennego użytku.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy zgranym zespołem, w którym liczy się profesjonalizm. To dzięki współpracy i synergii możemy sięgnąć wyżej niż inni. Nie lubimy nudy i rutyny. Fascynują nas ciekawi ludzie z pasjami i z nimi chcemy pracować. Pracujemy po to, aby korzystać z życia i realizować nasze marzenia.

Oferta dla domu

Synergy4Home przygotowało ofertę z myślą o Klientach indywidualnych, którzy chcą zmienić dostawcę prądu.
„Bezpieczny prąd dla domu”, to produkt gwarantujący niezmienną cenę energii elektrycznej w gospodarstwach domowych przez 2 lub 3 lata.

„Oferta dla domu” to również usługi dodatkowe, dostępne dla każdego Klienta indywidualnego. Kupując prąd mogą Państwo dodatkowo zakupić abonamenty medyczne LUX MED dla siebie i dla całej rodziny, w bardzo korzystnych cenach, oraz ubezpieczenie Domowe Assistance, usługę która świetnie sprawdza się w przypadku domowych awarii.

Oferta dla Firm

Energia dla firm. Bezpieczny Prąd dla biznesu

BEZPIECZNY PRĄD

Oferta dla biznesu

GWARANCJE DLA FIRMY:

  • Stała cena energii obowiązująca przez cały okres umowy.
  • Negocjowalne ceny energii elektrycznej.
  • Najniższa opłata handlowa na rynku.
  • Przejrzysta umowa.

Nasza oferta dla Twojego biznesu, to energia dla firm w atrakcyjnej
i stałej cenie. W Energetycznym Centrum możecie nie tylko negocjować
wysokość opłat za energię elektryczną, ale również zyskać gwarancję
niezmiennej ceny przez cały okres trwania umowy. Bezpieczny
Prąd dla biznesu to oferta sprzedaży energii dla firm, która pozwala
zoptymalizować koszty w każdym przedsiębiorstwie.

Dysponujemy ofertą na jedną z najniższych cen energii elektrycznej w Polsce i dajemy Klientowi gwarancję utrzymania najniższej ceny przez co najmniej 3 lata. W przypadku podwyżek cen energii masz gwarancję stałej atrakcyjnej ceny, a jeśli ceny spadną będziesz mógł je zmienić w czasie trwania umowy na korzystniejsze, które przygotujemy dla Ciebie. Klient wybierając naszą ofertę jest w stanie zaoszczędzić do kilkuset złotych rocznie, już dzisiaj, a mając na uwadze przyszłoroczne uwolnienie cen i wzrost cen energii elektrycznej nawet o 30-40%, ta oszczędność będzie proporcjonalnie większa.

Rozpoczynając współpracę z Synergy4Home (S4H) otrzymujesz okazję działać w jednej z najdynamiczniej rozwijającej się dziedzinie gospodarki. Branża energetyczna to także jedna z najprężniej rozwijających się dziedzin biznesu. Dzięki współpracy z nami, oprócz korzyści finansowych, masz możliwość zdobycia nowych i ciekawych doświadczeń związanych z rynkiem energii elektrycznej.

Jeśli chcesz, możesz podjąć z nami współpracę tylko po to, aby samemu zmienić swojego sprzedawcę energii elektrycznej, płacić niższe rachunki, a przy okazji otrzymać prowizję za zawarcie Umowy. Możesz również zachęcić innych do zmiany sprzedawcy i czerpania korzyści z niższych rachunków. Otrzymasz za to od nas niezłe wynagrodzenie. Ale to tylko część możliwości.

Wraz z naszymi Partnerami, którzy są liderami w swoich branżach, możesz uczestniczyć w nowatorskim projekcie adresowanym do ponad 16 milionów odbiorców energii elektrycznej w Polsce. To olbrzymi rynek, chyba jeden z największych, jaki nie został jeszcze podzielony.

Dzięki współpracy z Synergy4Home możesz mieć kilka rachunków w roku za darmo, możesz mieć nawet cały rok sfinansowany przez naszą firmę, a możesz mieć znacznie więcej…

Wymienię tylko kilka cech decydujących o atrakcyjności tego marketingu:

• 16 mln potencjalnych klientów „prądowych” (na inne nasze usługi jeszcze większy rynek).
• Energia elektryczna to produkt, który każdy i tak używa, jest mu niezbędny i z chęcią zrobi coś, aby płacić za prąd mniej niż dotychczas.
• Jedyny marketing, gdzie klient nic nie kupuje – nic nie płaci, a otrzymuje w zamian możliwość płacenia mniej lub wcale za swoje rachunki.
• Możliwość finansowania, przez S4H, Twoich całorocznych rachunków za energię elektryczną i to przez cały okres współpracy z S4H – realizujesz ideę „prąd za darmo”.
• Możesz zarabiać, ile chcesz, dzieląc się ideą taniej lub darmowej energii z innymi.
• Dzięki naszemu systemowi masz potencjał szybkiego dotarcia do 16 mln potencjalnych Klientów w Polsce.
• Masz możliwość korzystania i oferowania usług medycznych i innych ofert w najkorzystniejszych w Kraju cenach.
• Posiadając tylko 12 znajomych, którym polecisz nasze produkty, zyskasz możliwość sfinansowania przez S4H Twoich całorocznych rachunków za energię elektryczną, dodatkowo sfinansujemy Ci pakiet Opieki Medycznej Lux Med na okres kilku lat, ponadto sfinansujemy Ci Domowe Assistance, również na okres kilku lat.
• Dochód pasywny – raz sprzedana dodatkowa usługa daje prowizję miesiąc w miesiąc – przez wiele lat korzystania z niej przez klienta.
• Niesłychanie liberalny System Marketingowy dający pełną swobodę w tworzeniu własnego biznesu.
• Bezkonkurencyjna i nowa branża, dająca możliwość bezkonfliktowego łączenia z dotychczasowymi zajęciami.