Programy partnerskie

Programy partnerskie

 zarabiaj na programach partnerskich

 

Program partnerski (PP) – narzędzie internetowego marketingu[1]. Jest to skrypt sprężony z bazą zamówień sklepu internetowego. W programie tym organizatorem jest sklep online, oferujący produkty lub usługi – zaś uczestnikami są osoby fizyczne lub firmy dysponujące własną stroną WWW. Partner po przystąpieniu do programu umieszcza na swojej stronie materiały dostarczone mu przez organizatora – w zamian za to otrzymuje prowizję za każdy udział w transakcji, która rozpoczęła się na jego stronie.

Dołaczając do programu partnerskiego otrzymujemy własne materiały promocyjne np. linki lub bannery.

Po kliknięciu w link lub banner dana osoba zostaje przeniesiona na stronę produktu, który sprzedajemy w ramach danego programu partnerskiego.  Jeśli klient zakupi produkt otrzymamy za to prowizje.

Najlepszym sposobem na zarabianie w programach partnerskich jest posiadanie własnej strony www i  listy adresowej.

Poniżej banner do kursu jak można zrobić stronę krok po kroku:

 

Jak zrobić stronę www krok po kroku
Przykładem programu partnerskiego jest księgarnia internetowa: Selkar

Więcej o księgarni selkar

Złotym programem partnerskim w Polsce jest program “Złote myśli”

Jest to również księgarnia internetowa oferująca prowizje za sprzedaż książek lub ebok.

 

Promuj Złoty Program Partnerski i zarabiaj na prowizji z 2. poziomu – czyli prowizja od zarobków Partnerów, którzy przystąpili do Złotego Programu z Twojego polecenia.

Wystarczy, że użytkownik mający zapisane ciasteczko pochodzące z Twojego linku partnerskiego (użytkownik, który przejdzie na stronę Złotych Myśli przez Twój link partnerski) przystąpi do Złotego Programu Partnerskiego, wówczas już zawsze dostaniesz 10% prowizji tego partnera. Im więcej partnerów zostało zarejestrowanych z Twojego linku partnerskiego i im prężniej działają, tym większe prowizje dostajesz.

Możesz promować bezpośrednio Złoty Program Partnerski za pomocą swojego linku partnerskiego, kierującego na stronę Programu:

 

Link partnerski do ZPP: http://pp.zlotemysli.pl/24hmoney,ZPP/

 

Programem partnerskim, który płaci największe prowizje w Polsce jest program partnerski Treeneo: Treeneo to program partnerski – dwupoziomowy oferujący na sprzedaż działki marki handlowej Agrofortis. Czyli generując sprzedaże działek możemy otrzymywać prowizje od sprzedaży Oferowane są grunty głównie na Mazurach , możliwe w sprzedaży od 300 zł miesięcznie bez udziału banków i zdolności kredytowej. Po opłaceniu działki w min 15% otrzymujemy AKT NOTARIALNY I WIS DO KSIĘGI WIECZYSTEJ. za 72 poleconych mamy już ponad 1 000 000 zł prowizji! Pozwala to za ułamek ceny być właścicielem działki.

Więcej na http://inwestycje-grunty.pl/ziemia

Inwestycje w grunty

W ofercie są działki na Mazurach głownie ,ale również firma kupiła ponad 50 000 ha w Nigerii. Oferta skierowana dla ok. 30 000 inwestorów.

Program partnerski polega na rekomendacji działek firmy i od każdej sprzedaży na 1 poziomie mamy  ok 14% i na 2 poziomie ok 1%, czyli jak znajdziemy 7 osób, które zakupią działkę to mamy 100 tys zł lub działkę za darmo.   Rekomendując 100 osób mamy ponad 1,4 mln a z czasem po wzroście cen i przekształceniu na działki budowlane możemy mieć nawet ponad 10 mln zł.

O firmie Treeneo znajdziemy więcej informacji na stronie http://inwestycje-grunty.pl/ziemia

Więcej o programie partnerskim na : http://inwestycje-grunty.pl/program-partnerski/

Branża Finansowa

Program partnerski Money2Money umożliwia zarabiać na oferowaniu produktów finansowych oraz na tworzeniu sieci partnerów.

Więcej o Money2Money

Dzięki temu programowi możemy zarabiać pieniądze na różne sposoby – po zapisaniu na stronie https://twojakasa.com.pl/darmowa/

otrzymają państwo informacje na możliwości zarobku.

Na przykład oferując komuś darmowe pożyczki możemy otrzymać nawet 90 zł. A skoro są darmowe to tych osób to nic nie kosztuje , a my dostajemy prowizje:

Odzyskanie podatku za pracę za granicą .

Pieniądze można odzyskać do 5 lat wstecz, więcej na Odzyskaj podatek za pracę za granicą

Kto nie odzyskuje tego podatku to jakby wyrzucał pieniądze w błoto. Od zwrotu nie płacimy też podatku już w Polsce

Wolność finansowa

Jak założyć stronę www

Kod do programów partnerskich, czyli jak zarabiać po kilka tys na m-c

2 komentarze

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: