Zarabianie na wynajmie i leasingu samochodów w MLM
Obecnie można dołączyć do firmy za darmo, bo jest faza Prelunch
Link do rejestracji: 
Polecam się pospieszyć bo w fazie prelunch można za darmo budować strukturę i zarabiać na sprzedaży samochodów a następnie będzie to koszt ok 600 zł.

Dlaczego taki sposób zakupu jest lepszy i tańszy ?

  • Ubezpieczenie: 0 zł
  • Opony: 0 zł
  • Przeglądy: 0 zł
  • Naprawy: 0 zł

 

Przykład

Wartość samochodu za 100 000 zł

Zakup poprzez leasing finansowy: sprzedaż auta po 2 latach: Utrata wartości ( koszt ): 60 000 zł

Zakup poprzez wynajem długoterminowy – użytkowanie: 24 miesiące: koszt: 48 000 zł

W przykładzie: 12 000 zł zyskaliśmy na korzystaniu przez 2 lata z tego samego samochodu poprzez wynajem długoterminowy.

Oczywiście w pierwszym przypadku możemy być właścicielami auta po 2 latach i jeździć płacąc ubezpieczenie oraz inne koszty i wartość będzie spadać ale wolniej ale też musimy potem auto sprzedać a w przypadku najmu po prostu jedziemy po nowy samochód.

Samochody drogie jednak po okresie gwarancji szczególnie takie powyżej 100 000 zł mogą nas słono kosztować jeśli chodzi o serwisowanie i ew. naprawy. Po za tym branie samochodu w leasing na np. 5 lat wiąże się z ryzykiem, że np. coś pójdzie nie tak w biznesie i możemy narazić się na duże koszy. Dlatego takie Leasingi na ponad 2 lata polecam osobom, które mają stabilne biznesy i np. oszczędności, które mogą służyć zabezpieczeniu własnego dochodu.

Auta muszą być sprawne i dlatego nie warto na nich oszczędzać, a patrząc na zużycie części ryzykujemy nie tylko stratą na kolejne naprawy i wymiany części lecz też zdrowiem i życiem. Kupując samochód jako Wynajem długoterminowy jeździmy non stop nowym autem i ponosimy jedynie koszty paliwa.  

Płacimy miesięcznie po kilkaset złotych niczym Abonament i korzystamy z samochodów. 

W przypadku opłat stałych( abonament za telefon czy internet, kredyty, prąd, alimenty :))  polecam zwrócić uwagę na OSZCZĘDZANIE.  Wiele osób nie ma oszczędności wcale i wydaje wszystkie pieniądze, które zarobią w miesiącu i tracą tym samym bezpieczeństwo płynności finansowej i często spokój z tym związany. 

OSZCZĘDNOŚCI dają nam spokój przed jutrem, przed utratą nagle dochodu czy niespodziewanego wydatku. Polecam to wdrożyć jako stały element w życiu, który służy bezpieczeństwu finansowemu i nie martwieniu się o finanse na przyszłość.
Tu porównanie wielu kont oszczędnościowych:  Zobacz porównanie kont oszczędnościowych

 

Jeśli nie lubisz abonamentów i płacenia co miesiąc jakieś kwoty czy zobowiązywanie stałe cykliczne się do płacenia to pomyśl teraz o takiej sytuacji:

Chcesz kupić auto za np. 20 000 zł płacisz gotówkę masz auto i jesteś właścicielem.

To samo auto jakbyś kupił jako wynajem to być płacił miesięcznie z tych 20000 zł np. 500 zł i dzięki temu miałbyś środki na spłatę rat, jeździł autem przy którym nie musisz płacić ubezpieczenia, opłat za opony, naprawy itd, tylko koszt paliwa. Po za tym te np. 19500 zł możesz dać sobie na konto oszczędnościowe, czy część na lokatę i jeszcze zyskać na tym, że nam procentuje ta pozostała kwota. 
Zajmuję się finansami i proszę zwrócić też uwagę na utratę wartości nabywczej pieniądza czyli inflację. Czyli mamy inflację 3% wg GUSu i po roku opłacamy nadal tę samą ratę ale ta sama kwota jest już mniej warta z powodu inflacji. 

Przykładowa inflacja: 3% . Mamy 100 000 zł na koncie nieoprocentowanym lub w domu schowane w szafie i po roku mamy nadal tę samą kwotę ale jest ona warta 97 000 zł ponieważ możemy już za nią mniej tych samych rzeczy kupić niż rok wcześniej z powodu wzrostu poziomu cen.