WowApp -Aplikacja podobna do skypa poprzez którą możemy rozmawiać także z wideo, mieć nr telefoniczny i zarabiać z tego, żę oglądamy reklamy i nasi znajomi je oglądają.

Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji. W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie.
Pytanie: Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że: • Skype ma obecne 74 miliony użytkowników • Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z płatne rozmowy •Whatsapp ma ponad 900 milionów użytkowników! • WeChat ma ponad 650 milionów użytkowników! Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację WowApp kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam. Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w Twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online!
aplikacja wowapp

 

Skype nam za to nie płaci. 

Rejestracja w wowapp Dlatego zawsze możemy zarabiać z aplikacji, która płaci nam za oglądanie reklam oraz płaci nam % z osób zaproszonych do tej aplikacji. WowApp jest całkowicie darmowy! Nie ma opłaty startowej, nie ma opłaty miesięcznej. Płacimy tylko za rozmowy wykonywane do telefonów stacjonarnych lub komórkowych oraz za zakup wirtualnych numerów stacjonarnych (tak samo, jak np. w Skype). 2. Korzystając codziennie z aplikacji otrzymujemy udział w podziale zysków z reklam (nikt nie musi w nie nawet klikać), jakie są w niej wyświetlane na naszym urządzeniu przenośnym oraz osób, które poleciliśmy do programu. 3. Zarabiamy też % z wykonywanych rozmów płatnych oraz zakupywanych numerów wirtualnych… do 8-mego poziomu w dół struktury i bez ograniczenia w ilości poleconych osobiście osób budujących swoje sieci.

Plan wynagrodzeń partnerskich z dochodu reklamowego

Kiedy oglądasz reklamę otrzymujesz 20% z dochodu, jaka ona przynosi firmie.

 1. Kiedy Twoja bezpośrednio polecona osoba ją ogląda ty otrzymujesz 25% z dochodu, jaki przynosi ta reklama (poziom 1).
 2. Z poziomu drugiego otrzymujesz 12.5%,
 3. z trzeciego 6.25%,
 4. z czwartego 3.125%,
 5. z piątego 1.56%,
 6. z szóstego 0.78%,
 7. z siódmego 0.39%
 8. i z ósmego  0.19%.

Plan wynagrodzeń partnerskich z usług telefonicznych Kiedy wykonujesz płatne połączenie telefoniczne poprzez aplikację WowApp lub zakupujesz wirtualny numer stacjonarny otrzymujesz 10% z zysku, jaki firma wygenerowała dzięki tej usłudze (formuła Cash Back).

 1. Kiedy Twoja bezpośrednio polecona osoba korzysta z takiej usługi ty otrzymujesz 5% z dochodu firmy (poziom 1).
 2. Z poziomu drugiego otrzymujesz 2.5%,
 3. z trzeciego 1.25%,
 4. z czwartego 0.625%,
 5. z piątego 0.31%,
 6. z szóstego 0.15%,
 7. z siódmego 0.078%
 8. i z ósmego 0.039%.

Tu instrukcja rejestracji w firmie:

 1.  Klikamy :Rejestracja w wowapp  lub ten link: https://www.wowapp.com/register/grupatf
 2. Wypełniamy formularz ( screen poniżej )wowapp_rejestracja
 3. Pobieramy apliakcjęwowapp- instalacja aplikacji wowapp

 4. Podziekowanie za pobranie aplikacji

wow app

Po pobraniu podcas instalacji pojawi się nam język arabski to klikamy aby zmienić na język agnielski, bo obecnie nie ma polskiego języka

6. Po pobraniu aplikacji się na nią logujemy

7. Potwierdzamy adres email ( screen poniżej ) Sprawdzamy folder SPAM

wowapp- potwierdzenie rejestracji 8. Potwierdzamy adres email i przechodzimy do strony wowapp wowapp- potwierdzenie_adresu_email

wowapp potwierdzenie adresu email

9. Logujemy się na stronie WOWapp

wowapp logowanie

10. Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki ” Invite”

wow app

11.( Nasz link polecający )( screen poniżej )

wowapp1 12. Nasze zarobki wydać na głownej stronie: wowapp1- - zarobki   Pieniądze możemy wypłacić na konto bankowe, pay pall oraz inne sposoby widoczne na poniższym screenie: wowapp_wypłata_pieniędzy

Instrukcja wowAPP