Zarabiaj i oszczędzaj  z jedną z najbezpieczniejszych inwestycji na świecie- inwestycją w złoto, ponieważ złoto jeszcze nigdy w historii nie spadło z cen.

Złoto w której inwestujemy poprzez firmę Auvesta  jest przechowywane w najbezpieczniejszym miejscu na świecie - silnie strzeżonych skarbcach w Zurichu, gdzie znajduje się 85% globalnej wartości złota

 Założenie depozytu w zlocie to jak otwarcie rachunku bankowego, tyle że w fizycznym produkcie, który jest bezpieczniejszy niż srodki posiadane w banku i ochrania nasz przez inflację.

System firmy Auvesta jest jednym z najbardziej zabezpieczonych na świecie. Mozemy przesyłać złoto innemu uzytkownikowi Auvesty. Niektóre firmy już każą sobie płacić złotem, ponieważ mają non stop wartość nabywczą, a papierowe waluty na całym świecie zawsze będą miej warte od zlota, bo codziennie kazda z nich traci na wartości, a złoto od 6000 lat zawsze rośnie.

Mając złoto masz ochronę o całego systemu bankowego, ponieważ rządzący światem nie moga kontrolować ceny złota, gdyż jego wydobycie jest ograniczone

Firma Auvesta Edelmetalle AG jest ekspertem w nisko-kosztowym zakupie i sprzedaży metali szlachetnych jak również przechowywaniu nabytych przez Państwa metali w sejfach zapewniających najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Oprócz korzystnych warunków kondycyjnych przy kupnie i sprzedaży oraz regularnych miesięcznych zakupów budujących Państwa majątek, Auvesta Edelmetalle AG oferuje dodatkowo dostęp online do depozytu metalu szlachetnego i to 24 h na dobę. 

„Bez standardu złota nie ma żadnej możliwości ochrony oszczędności przed wywłaszczeniem w wyniku inflacji.“

Złoto uznawane jest za najbezpieczniejszy środek płatniczy i tym samym najbezpieczniejszą lokatę kapitału na całym świecie. Powodem tego jest trwałość wartości metalu szlachetnego.

Ponieważ ani rządy ani banki nie są w stanie sztucznie wytworzyć złota, to także metal szlachetny nie może zostać zdewaluowany poprzez inflację. Stanowi to nie tylko zabezpieczenie dla rezerw walutowych, lecz także ubezpieczenie na wypadek kryzysów finansowych.

Poniżej prezentacja w Goleniowie  firmy Auvesta prowadzona przez pana P. Wajdę, który wprowadził tę firmę do Polski. Na nagraniu m.in dowiemy się jak wygląda system zabezpieczeń przechowywania złota w Zurichu.

Czym jest złoto?

Od dawien dawna metal szlachetny Złoto fascynował ludzkość swoim blaskiem, kolorem i ciężarem i jest do dzisiaj symbolem bogactwa i władzy. Już przed tysiącami lat stał się środkiem płatniczym honorowanym na całym świecie. Także dla religii złoto odgrywało zawsze znaczącą rolę.

Ta wysoka wartość złota uzasadniona jest od dawien dawna stosunkowo niewielką ilością tego surowca. Nawet w dzisiejszych czasach poszukiwanie, wydobywanie oraz pozyskiwanie metalu szlachetnego odbywa się jedynie dzięki kosztownym metodom ich uzyskiwania.

Z tego powodu cena złota nadal będzie wzrastała.

Tymczasem pokłady złota znane na całym świecie zostały już w większości wyczerpane. Dlatego pozyskiwanie go będzie coraz to bardziej skomplikowane i kosztowne. Jednocześnie wzrośnie zapotrzebowanie na metal szlachetny, gdyż wykorzystuje się go w najróżniejszych gałęziach gospodarki takich jak np. technika medyczna.

Czym jest złoto ?

Złoto pieniądzem królów

CZY POSIADASZ JUŻ BEZPIECZNE KONTO-DEPOZYTOWE W SZWAJCARII PROWADZONE W FIZYCZNYM ZŁOCIE I/LUB W SREBRZE NA WYPADEK ANTYSPOŁECZNYCH DZIAŁAŃ BANKÓW I RZĄDU?

„Złoto jest pieniądzem królów, srebro jest pieniądzem dżentelmenów, barter jest pieniądzem pospólstwa a kredyt jest pieniądzem niewolników”.

“Pieniądz papierowy powraca prędzej czy później do swojej wewnętrznej wartości - zera.“ Voltaire (1694 - 1778)

Pieniądz papierowy można dowolnie pomnażać Rozwiązaniem są metale szlachetne

Żaden rząd czy bank na świecie nie może
produkować złota i dewaluować go poprzez
inflację.
Metale szlachetne – wieczna wartość od
tysiącleci.
Złoto zachowuje siłę nabywczą
Za jedną uncję otrzymają Państwo obecnie tę
samą równowartość, co 100 lat temu:
(1 uncja trojańska złota = 31,1g)

rokcena za 1 uncję złota
20111.400 $
190620 $
Masowe zwiększanie ilości pieniędzy przez rządy i banki prowadzi do tego, że pieniądz papierowy ciągle traci na wartości. Sama inflacja w wysokości jedynie 3% rocznie prowadzi w przeciągu 20 lat do 50%-wej utraty wartości! Jeśli pieniądz papierowy stracił swoją wartość, to właściciel złota może płacić wszędzie złotem.
„Bez standardu złota nie ma żadnej możliwości ochrony oszczędności przed wywłaszczeniem w wyniku inflacji.“ (Alan Greenspan, były prezes amerykańskiego banku emisyjnego FED)

Metale szlachetne zachowują swoją wartość

„Bez standardu złota nie ma żadnej możliwości ochrony oszczędności przed wywłaszczeniem w wyniku inflacji.“ (Alan Greenspan, były prezes amerykańskiego banku emisyjnego FED)
Jeśli pieniądz papierowy stracił swoją wartość, to właściciel złota może płacić wszędzie złotem.

Złoto jest najbezpieczniejszym środkiem płatniczym na całym świecie.

złoto